U.S. Polo Assn. APK Download – for Aydinli Hazir Giyim San. ve Tic. A.S

sx video app

U.S. Polo Assn. APK is a free app listed in Shopping Apps. It is very easy to install U.S. Polo Assn. app on your androi

Kurulduğu 1890 yılından bu yana, dünya üzerindeki polo sporu tutkunlarını bir araya getirmeyi misyon edinmiş olan U.S. Polo Assn., Polo sporunun Amerika ve Kanada’daki resmi idari birimidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan U.S. Polo Assn., bugün hala bu spordan ilham alarak rahat ve şık ürünleriyle modaya yön veriyor.
U.S. Polo Assn. sadece bir marka değil, bir deneyimdir. Bir U.S. Polo Assn. ürünü satın aldığınızda, polo sporunun da bir parçası olursunuz.
Markanın koleksiyonlarında korunan belirli bir tarz hakim. Polo sporundan ilham alarak oluşturulan U.S. Polo Assn. koleksiyonlarında, harekete özgürlük tanıyan rahatlığın yanı sıra, daima sportif ve şık görünen bir tarz öne çıkıyor. Sezonun trendlerini klasik USPA stili ile yorumlayarak hazırlanan koleksiyonlarda zamansız çizgiler her zaman ön planda.
Kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden marka hem gençlerin, hem de «birlikte» olmayı seven ailelerin favorisi.
U.S. Polo Assn., trikodan t-shirt’e, gömlekten dış giyime, ayakkabıdan çantaya yüzlerce ürün seçeneği ile geniş bir kitleye ikonik USPA stilini ulaştırıyor.

Uygulama Hakkında

USPA mobil uygulama ile klasik ve zamansız USPA stili her zaman sizinle! Android uygulamasıyla dilerseniz telefondan dilerseniz tabletten, en sevdiğiniz USPA ürünlerine kolayca ulaşabilir, alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
USPA mobil uygulama ile ayrıcalıklardan ilk siz haberdar olun, sezonun en trend parçalarına avantajlı fiyatlarla ulaşın!

Download APK(v4.6.5)

This article comes from the Internet and does not representvid matPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.pcwpost.com/3653/u-s-polo-assn-apk-download-for-aydinli-hazir-giyim-san-ve-tic-a-s/

jibjab video